Bol som žiakom Gymnázia Krompachy…

Milí moji premilí, nie všetci to o mne viete, no posledné 4 roky som bol žiakom Gymnázia Krompachy a od včera už oficiálne patrím k jeho absolventom. Písať o tom ako veľmi veľa sa toho počas tohto obdobia v mojom živote a v živote mojich spolužiakov zmenilo pokladám za klišé, pretože je hádam jasné, že tak ako sa každý z nás časom vyvíja a mení, tak aj naše okolie nám prináša stále nové a častokrát aj ťažšie životné skúšky a výzvy.

Maturanti-Gymnazia-Krompachy-4.B-2021

Chcel by som sa srdečne poďakovať všetkým mojim spolužiakom za všetky nezabudnuteľné zážitky, na ktoré budeme určite už navždy s radosťou spomínať. Taktiež by som sa im chcel poďakovať za ich pevné nervy, ktoré som im pravidelne „skúšal“, a bez ktorých by to v rovnakej triede so mnou určite celé 4 roky nevydržali. Úprimne sa im ospravedlňujem za všetky prípadné nepríjemnosti a komplikácie, no verím, že aj napriek tomu budete na mňa spomínať len v dobrom, pretože ja na vás budem ❤️.

Moje poďakovanie samozrejme patrí aj všetkým zamestnancom školy, bez ktorých by výučba na mojej bývalej strednej škole nebola možná.

Nemôžem síce napísať, že náš triedny #strongkoľektív bol naozaj #strong, no som si istý, že osobnostnou skladbou ho určite môžeme zaradiť medzi tie najzaujímavejším na celom svete.

Musím priznať, že aj pre mňa, človeka s emóciami ukrytými hlboko vo vnútri, bolo včerajšie alebo prípadne dnešné lúčenie naozaj silným momentom a len veľmi ťažko som udržal slzičky na krajíčku. Budete mi chýbať…

Na záver by som chcel popriať Kristíne Bardovičovej, Laure Bednárovej, Veronike Márii Bertovej, Radovanovi Ďorkovi, Klaudii Dzuríkovej, Samuelovi Gurčíkovi, Samuelovi Horváthovi, Karine Hudákovej, Anete Kendrovej, Eme Kleinovej, Dominike Marasovej, Martine Marasovej, Samuelovi Williamovi Nehrerovi, Matejovi Ondovovi, Nikole Regrútovej, Terézii Slebodníkovej, Tímei Šlebodovej, Filipovi Tomaškovi a Silvii Uličnej do budúceho života všetko len to najlepšie, v prvom rade pevné zdravie, dostatok životného šťastia, nemiznúci úsmev na perách a veľa síl na dosahovanie osobných a kariérnych cieľov.

PS: Snáď sa vidíme v plnom počte aj skôr ako o 5 rokov a keby niečo, tak som tu pre vás. 😝 🦖

Facebook komentáre